Ležící pes

Něco málo o našem cvičišti

Kynologický klub ve Velkém Meziříčí je volnočasovým profesionálním centrem pro výcvik psů. Prostor je vybaven sadou agility překážek dle Agility řádu České republiky, překážkami pro sportovní kynologii a všemožnými pomůckami pro výcvik psů metodou pozitivního posilování. Dále vlastníme sadu disků na dogfrisbee, odborné knihy o výchově a výcviku psa k zapůjčení a další. Na cvičišti je také ohrazený dětský koutek a ohrazený vymezený prostor pro konfliktní psy.

Působíme jako zapsaný spolek Agility Velké Meziříčí, z. s.

Stojící pes

Co můžeme Vám a Vašemu pejskovi nabídnout?

Naším hlavním zaměřením je výcvik štěňat - poslušnost, sportovní kynologie, agility, vedení dětských kroužků, canisterapie a řešení reaktivních psů. Pořádáme semináře s významnými osobnostmi české kynologické scény z různých kynologických odvětví. Dále poskytujeme pořádání ukázkových akcí psích sportů, akce pro děti v rámci seznamování se s kynologickým světem a promo akce.

Klademe důraz na individuální přístup k týmu. Výcvikové lekce jsou vedeny pod profesionálním dohledem trenérů s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Kurzy probíhají v malých skupinách, které dovolují individuální řešení jednotlivých problémů. Jsme otevření dětem a mládeži. Pořízení psa bývá rodinnou záležitostí, proto jsou u nás vítány všechny věkové skupiny a všechny rasy psů.

Máte zájem o první informační hodinu zdarma?

Nebo byste se jen rádi dozvěděli více o nás, našem výcvikovém centru, nebo třeba jak se stát členem Agility VM?